تبلیغات

نحوه ايجاد بسته نصب اتوماتيك Avira 2010

شركت سهند رايان افق در راستاي ارايه خدمات پشتيباني عالي به مشتريان خود، اقدام به طراحي برنامه Avira Autoinstaller Package Maker كرده است. با استفاده از اين برنامه و فقط با چند كليك، مي‌تواند بسته‌ي نصب اتوماتيك Avira Professional را بسازد.
مراحل آن به شرح زير است:
1- فايل Apm.exe را از مسير زير دانلود كرده، آن را اجرا كنيد. در پنجره‌ای که مطابق شکل زیر مشاهده می نمایید به ترتیب زیر عمل نمایید:

Avira Automatic package maker

 

2- مسیر فايل لايسنس HBEDV.KEY را با استفاده از کلید Browse مشخص نمایید و در کادر پایین آن IP مربوط به SMCخود را مشخص كرده و روي Create Package كليك كنيد تا بسته نصب اتوماتيك ساخته شود. بسته نصب اتومانيك در فولدر c:\av10out ساخته خواهد شد.

 

Avira Automatic package maker

 

توجه: در اين برنامه، به صورت پيش فرض فايروال ويندوز خاموش شده و پیشنهاد می شود از فایروال آویرا استفاده نمایید. اگر مايل به انجام تنظيمات سفارشي فايروال مي باشيد، مي توانيد وارد صفحات ديگر شده و تنظيمات دلخواه خود را اعملل كرده و دوباره وارد صفحه اصلي شويد. (توصيه مي شود از تنظيمات پيش فرض برنامه استفاده نماييد).

 

شرکت انگیزه نگار خاوران تمامی مصوبات کمیسیون 90 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی را قبول می دارد و نسبت به آن متعهد می باشد