تبلیغات

مشکل در به روز رساني SMC Server

1- به SMC لاگين كرده، سپس وارد Internet Update Manager و پس از انتخاب سرور مورد نظر، وارد Released Products شويد. در پنجره سمت راست، تاریخ آخرین آپدیت محصولات داخل آن قسمت را کنترل نمایید و اطمینان حاصل نمایید که SMC و محصولات آن به روز می باشد.
2- مطابق مورد بالا، بر روي Released Products كليك راست و سپس Update Mirrored Products را انتخاب كنيد. اگر روي سرور مربوطه كليك كنيد، مي توانيد در سمت راست وضعيت آپديت شدن را ملاحظه نماييد. شما بايد پيام Update Finished Successfully را در انتهاي پيامها مشاهده كنيد.
اگر آپديت SMC سرور با اشكال مواجه است، موارد زير را بررسي كنيد:
آيا لايسنس شما معتبر است؟ (روي Avira Security Management Server Frontend كليك راست و سپس License را انتخاب كرده و وضعيت لايسنس خود را ببينيد)
آيا سرور شما دسترسي به اينترنت دارد؟ آيا از طريق مرورگر اينترنت، مي‌توانيد www.avira.com را مشاهده كنيد؟


نكته: اگر دسترسي شما به اينترنت از طريق پروكسي است، بايد در IUM نيز آن را تنظيم كنيد:
وارد Avira Internet Update Manager شده، سپس سرور خود را انتخاب كرده و در قسمت Server Settings ، گزينه Netrwork را انتخاب كنبد. در قسمت Proxy Server ، مشخصات پروكسي خود را وارد كنيد.

 

error in updating SMC Avira

اگر مشكل همچنان باقي است، مطابق بند 2 فوق، وضعيت آپديت شدن را ملاحظه كرده و آن را كپي كرده و جهت بررسي به آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید ارسال كنيد. همچنين، ساپورت كالكتور از سرور بگيريد و به آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید بفرستيد.

 

شرکت انگیزه نگار خاوران تمامی مصوبات کمیسیون 90 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی را قبول می دارد و نسبت به آن متعهد می باشد