تبلیغات

نحوه نصب مجدد Avira Security Management Center Server


1- بر روی سرور راه اندازی شده آویرا در قسمت Control Panel و سپس Add/Remove Program وارد شوید و برنامه Avira Security Management Center Frontend را حذف نمایید.
حال در برنامه‌های دانلود شده، فايل antivir_security_management_center_en.zip را باز نمایید و برنامه مربوط به نصب برنامه Avira Security Management Center Frontend را اجرا نمایید. مراحل نصب ساده می باشد و فقط کافی است آن را دنبال نمایید.
2- سپس برنامه Avira Security Management Center Server را حذف نمایید. لازم به ذکر است که در هنگام حذف این برنامه پیامی مبنی بر حذف کامل اطلاعات و تنظیمات مشاهده می نمایید .

توجه: در صورتی که می‌خواهید اطلاعات SMC Server آویرا شامل لیست کامپیوترها، رمز عبور و آدرس IP نگهداری شوند گزینه No و در غیر این صورت گزینه Yes را انتخاب نمایید (همانند شکل زیر).

 

Avira SMC Server reinstall

حال در برنامه‌های دانلود شده، فايل antivir_security_management_center_en.zip را باز نموده و برنامه مربوط به نصب برنامه Avira Security Management Center Server را اجرا كنید. در حین نصب در مرحله‌ای که مطابق شکل زیر مشاهده می‌نمایید گزینه‌هاي keep old configuration files و ياCreate New Configuration file and delete old data را ملاحظه مي‌كنيد. گزينه اول مربوط به حفظ تنظيمات قبلي و گزينه دوم مربوط به ايجاد تنظيمات جديد است.
در مرحله بعدی از شما نام کاربری و رمز عبور به منظور اجرا شدن سرویس‌های SMC پرسیده می‌شود که باید آن را وارد نمایید، در صورتی که سرور شما عضو دامین می‌باشد لطفا در وارد نمودن نام کاربری به فرمت Domain name\User name اقدام نمایید.

Avira SMC Server reinstall keep info

 

شرکت انگیزه نگار خاوران تمامی مصوبات کمیسیون 90 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی را قبول می دارد و نسبت به آن متعهد می باشد