تبلیغات

ابزار پشتيباني Avira Rescue System

توجه مهم: قبل از اجراي Rescue CD، بايد، Floppy Disk Controller-FDC را حاموش كرده باشيد. براي اين منظور وارد BIOS شده و در قسمت Standard CMOS Setup وارد شده و سپس Drive A: را غير فعال سازيد.

 

flash icon آموزش ويديويي
ابزار پشتیبانی Avira Rescue System به منظور ويروس‌يابي سيستم بدون بالا آمدن سيستم عامل مي باشد. Rescuse CD به صورت يك CD قابل بوت مي باشد. به منظور دانلود این نرم‌افزار وارد لینک زیر شده و پس از دریافت فایل آن را اجرا نمایید:

 

http://dlpro.antivir.com/package/rescue_system/common/en/rescue_system-common-en.exe

 

در پنجره باز شده مطابق شکل زیر دستگاه رایتر مورد نظر را انتخاب و پس از قرار دادن CD یا DVD کلید Burn را انتخاب نمایید.

 

avira Rescue CD

 

بعد از اتمام مراحل رایت، CD شما آماده استفاده می‌باشد.
به این منظور CD را در دستگاه مورد نظر قرار داده و سیستم را Restart نمایید. در هنگام بالا آمدن، سیستم را از روی CD بوت نموده و کلید Enter را فشار دهید.

 

avira Rescue CD

 

در این هنگام وارد پنجره اصلی آنتی‌ویروس خواهید شد و سیستم شروع به بارگزاری ماژول‌های مورد نیاز خواهد نمود. با انتخاب آیکون پرچم انگلیسي در واقع زبان نرم افزار از آلمانی به انگلیسی تغییر خواد کرد. همچنین در قسمت Configuration نیز می‌توانید تنظیمات را مطابق شکل زیر انجام دهید و در نهایت در قسمت Virus Scanner سیستم را اسکن نمایید.
نکته: در شکل زیر همانطور که مشاهده می‌‌کنید تنظیمات قسمت Search Path به صورت *.*/ مشخص شده است که به منظور اسکن تمامی سیستم می‌باشد. همچنین نوع Action در هنگام برخورد با فایل‌های آلوده را روی گزینه آخر قرار دهید (به شکل زیر دقت کنید).

 

avira Rescue CD

 

شرکت انگیزه نگار خاوران تمامی مصوبات کمیسیون 90 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی را قبول می دارد و نسبت به آن متعهد می باشد