تبلیغات

چرا آنتي‌ويروس كرك شده نخريم؟

دلايل زيادي وجود داره كه ما رو به سمت استفاده از ويروسكشهاي كركي يا با سريالهاي نامعتبر و يا كيجن‌ها سوق مي‌ده كه مهمترين اون عدم پرداخت وجه و استفاده -يا بهتره كه بگيم سوء استفاده- رايگان و صرفه اقتصادي ناشي از استفاده از اين قضيه مي‌باشد.

از رعايت اخلاق و احترام به حقوق معنوي و كپي‌رايت كه بگذريم دلايلي وجود دارد كه بكاربردن آنتي‌ويروسهاي كرك شده و غيراصل را مقرون به صرفه نمي‌كند كه ما به بخشي از اين موضوع خواهيم پرداخت:

1- ويروسياب را با ديگر نرم‌افزارها مانند آفيس يا فتوشاپ يكي درنظر نگيريد. شما وقتي يك نرم افزار كاربردي را نصب كرديد نيازي به اتصال به اينترنت و آپديت روزانه آن نداريد. اما آنتي‌ويروسها را بايد روزانه بروزرساني كرد. چون فكرهاي مخرب همه روزه مشغولند و اگر شما بيكار بمانيد ممكن است وقتي كه بيدار شديد همه چيز از دست رفته و ديگر دير شده باشد.

2- وقتي كه شما اقدام به بروزرساني مي‌كنيد امكان ندارد كه سرور آنتي‌ويروس‌هاي متوجه نشود كه شما از نسخه جنيون و اصل استفاده مي‌كنيد يا با سريال كركي يا با كرك كردن خود انجين و روشهاي ديگر آنتي ويروس خود را بروز كرده ايد. پس چرا آپديت مي شود: به دلايل مختلف كه بيشتر جنبه تجاري داشته و معروفيت و تبليغات را بر عدم اجازه دسترسي به آپديت ترجيح مي‌دهند. آيا شما فكر مي‌كنيد كه آپديت نسخه‌هاي Crack شده با نسخه‌هاي پول داده شده يكي هستند؟ البته تفاوتهايي در سرورهاي آپديت كركي و جنيون وجود دارد. هيچ وقت از آپديت كامل و بروزرساني همه فايلهاي مهم آنتي‌ويروس خود مطمئن نباشيد.

3- پشتيباني فني كه يكي از ضروري‌ترين ويژگي‌هاي يك نرم افزار ضد ويروس مي باشد. وقتي آنتي ويروسي را روي كامپيوتر خود نصب كرديد دليلي وجود ندارد كه ويروسهاي جديدي به سيستم شما وارد نشوند. چون روزانه هزاران ويروس جديد توليد مي‌گردند، اگر آنتي‌ويروسها بخواهند براي اين حجم عظيم راهكارهاي ويروس زدايي ارائه دهند، همه حجم هارد ديسك شما براي چند ماه كفايت نمي‌كند، بنابراين تضمين ويروسيابي 99% مي‌باشد و 1% عدم شناسايي به اين حجم به صرفه مي‌باشد. اما اگر شما به همان 1% ويروس آلوده شديد، آنتي‌ويروس اوريجينال موظف به شناسايي و ارائه آپديت براي آن مي‌باشد.

 

شرکت انگیزه نگار خاوران تمامی مصوبات کمیسیون 90 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی را قبول می دارد و نسبت به آن متعهد می باشد