تبلیغات

نحوه ارسال فایل‌های مشکوک به آویرا

لينك ارسال فايلهاي مشكوك:   http://analysis.avira.com/samples

اگر وارد سايت http://analysis.avira.com/samples شويد، مي‌توانيد فايلهاي مشكل‌دار را به آويرا ارسال نماييد. فايلهاي مشكلدار به دو دسته تقسيم ميشوند:
1- suspicious File: فايلهاي مشكوك به ويندوز:
فايلهايي كه گمان ميرود ويروس هستند ولي آويرا آنها را شناسايي نمي‌كند. براي ارسال اين گونه از نمونه‌ها، وارد سايت ارسال نمونه آويرا شده و پس از تكميل مشخصات خود، در قسمت File Type اين حالت را انتخاب كرده و فايل خود را پس از Browse ارسال كنيد.
2- Suspected False Positive: فايلهايي كه به اشتباه ويروس شناخته شدهاند:
اگر نرمافزاري داريد كه ويروس نيست و آويرا آن را به اشتباه به عنوان ويروس شناسايي مي‌كند (False Positive)، وارد سايت ارسال نمونه آويرا شده و پس از تكميل مشخصات خود، در قسمت File Type اين حالت را انتخاب كرده و فايل خود را پس از Browse ارسال كنيد
نكته: براي مشاهده فايلهاي مخفي و سيستمي، به صورت زير عمل كنيد:
در قسمت Tools > Folder Option وارد شوید. در سربرگ View گزینه Show Hidden Files, Folder, Or Drive را فعال نمایید و همچنین گزینه Hide Empty Drive In The Computer Folder و Hide Extensions For Known File Types را غیر فعال نمایید. مطابق شكل زير:

show hidden files windows 7

 

شرکت انگیزه نگار خاوران تمامی مصوبات کمیسیون 90 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی را قبول می دارد و نسبت به آن متعهد می باشد