تبلیغات

نصب آنتی ویروس سرور به صورت دستی

ابتدا مطابق KB-03 مراحل نصب Agent را دنبال كنيد. شما همچنين مي‌توانيد فايل antivir_security_management_center_agent.exe را اجرا كرده و از طريق ويزاد، Agent را نصب كنيد. در حين نصب Agent ، بايد وقتي به شكل زير مي رسيد، در مقابل IP- Address بايد آدرس IP سرور SMC را وارد كنيد.

agent manual install

 

حال فایل مربوط به Avira Antivir Server را از مسیر زیر دانلود نموده و اجرا نمایید.
پس از اتمام مراحل نصب مرحله تنظیم سریع برخی تنظیمات آغاز می گردد که در صورت نیاز می توانید آن را بعدا نیز انجام دهید.
همانطور که مشاهده می نمایید کنسول مدیریتی Avira Antivir Server به صورت شکل زیر می باشد.

 

avira antivir server console

 

شما می توانید با کلیک راست روی گزینه Avira Antivir Server و انتخاب منوی New و سپس Add Server و وارد نمودن مشخصات آدرس IP و یا نام آنتی ویروس سرور دیگر مطابق شکل زیر سایر آنتی ویروس های سرور خود را به وسیله این کنسول یکجا مدیریت نمایید.

 

avira antivir server

 

برای اسکن نمودن سیستم سرور در قسمت Overview وارد شده و گزینه Scan System Now را به منظور اسکن کامل سیستم انتخاب نمایید.
همانطور که در شکل زیر مشاهده می نمایید بعد از انتخاب این گزینه پیامی به شکل زیر ظاهر می گردد.
نکته قابل توجه این است که در آنتی ویروس سرور عملیات به صورت در همان پنجره مرکزی کنترل می گردد. بنابراین برای دستیابی به نتیجه عملیات Scan و یا Update باید به نتیجه آن در قسمت Report مراجعه نمایید ( البته برای مشاهده فایل های در حال اسکن در قسمت Overview و با انتخاب گزینه Statistics امکان پذیر می باشد.
برای به روز رسانی لایسنس آنتی ویروس روی گزینه مربوط به نام سرور خود کلیک راست نمایید و گزینه Load License File را انتخاب نمایید، سپس با معرفی لایسنس HBEDV.KEY خود آن را به روز رسانی نمایید.

 

avira antivir server overview

 

برای به روز رسانی لایسنس آنتی ویروس روی گزینه مربوط به نام سرور خود کلیک راست نمایید و گزینه Load License File را انتخاب نمایید، سپس با معرفی لایسنس HBEDV.KEY خود آن را به روز رسانی نمایید.

 

شرکت انگیزه نگار خاوران تمامی مصوبات کمیسیون 90 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی را قبول می دارد و نسبت به آن متعهد می باشد